Co o sobě napsal

7. března 2008 v 21:05 | Lucka |  Josef Vagner
Narodil jsem se v Praze 17. 7. 1990 ve znamení Raka. Studuji gymnázium English College. S hudbou jsem začal už odmalička. Od pěti let jsem začal chodit do sboru a na klavír. V osmi letech jsem přešel na solový zpěv k profesorce Státní konzervatoře Praha k Lídě Nopové, která mě doporučila Karlovi Svobodovi pro roli malého Alberta do muzikálu Monte Cristo. Za tuto roli jsem od něj dostal první symbolický honorář - čínský dolar. Později jsem se zúčastnil pěti kolového konkurzu na roli Gavroche v Bídnících a povedlo se mi roli získat. Po účinkování v Miss Saigon mi nabídl producent Oldřich Lichtenberg a autor hudby Michal David angažmá v Kleopatře. Dostal jsem roli Ptolemaia, bratra královny. Teď zpívám už v pátém muzikálu. V divadle Kalich hraji postavu kolportera v muzikálu Jack Rozparovač.

Souběžně s Jackem jsem rád přijal nabídku pana Jiřího Suchého zahrát si v Semaforu. Společně s ním, s Jitkou Molavcovou a dalšími hraji a zpívám ve hře Pokušení svatého Antonína a sice roli mladého mnicha Hilariona, který se dostal na scestí.

Moje první písnička, kterou jste mohli slyšet v našich rádiích a v televizi má název Mně sílu dáš. Je to irská balada s textem Eduarda Krečmara. Písnička se dostala do rotací mnoha rádií a slušně zabodovala na Českém rozhlase 1 - Radiožurnálu v hitparádě Česká dvanáctka. Písnička získala 12x první a několikrát druhé místo a tím i Zlatou a Platinovou Českou dvanáctku.

Pro Českou televizi jsem tuhle písničku zpíval v hudebním pořadu Vladimíra Hrona Abeceda hvězd. Společně se svými sourozenci a tátou Karlem Vágnerem coby Vágner Family jsme byli hostmi pořadu Miroslava Donutila v Lucerně, který natáčela a vysílala také Česká televize. A do třetice jsem se zúčastnil přímého přenosu udělování cen Zlatá hokejka v Karlových Varech, kde zpíval také Karel Gott, Petr Kolář a skupina Chinaski.

V červnu vyšla na singlu má další písnička Ten letní den.

V září jsem dotočil svůj první videoklip k písničce Mně sílu dáš a ve studiu nahrávám další nové písničky, které by měli vyjít na mém CD začátkem příštího roku.

Také mám za sebou pár dabingů: Kniha džunglí 2, Lví král, v Tarzan, Medvídek Pú a Peter Pan.

A ještě Vám prozradím že další moje hobby je: power-kiting, lyžování, snowboarding, bruslení, horolezectví a tenis. Ve škole hraji s klukama "Pražskou klubovou fotbalovou ligu a když mám příležitost, tak si rád zkusím i windsurfing.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám Josef Vagner a taky jak spívá??

Ano moc hrozně 28.6% (2)
Ano 28.6% (2)
Trochu 0% (0)
Možná 28.6% (2)
Ne 14.3% (1)
Vůbec 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama