Parta

20. března 2008 v 11:25 | Lucka |  Příběhy
Martině bylo teprve 16 let,když se začal její život hroutit.
Ještě před rokem to byla normální 15.letá šťastná holka byla na škole velmi oblíbená,každý ji měl rád,v domě ji uklízela služka Marta…Zkrátka si žila jako prase v žitě,lépe řečeno PRINCEZNA! Dokonce ani učit se nemusela,psala si taháky a když ji některý učitel přistihl jak opisuje z taháku do písemky tak dělal že nic nevidí. Měla vždycky všechno za jedna ! A měla plno kamarádů…
Jenomže když jí bylo 16 tak už se ji nechtěly psat ani žádné taháky…začala propadat,kouřit,fetovat,brát drogy. Našla si jinou partu kamarádů a na tamty se úplně vykašlala protože ji přišlo že jsou zaostalý,nudní,…
Bylo ji líp s partou feťáků. Jednou když byla zrovna na mega pařbě ji volala máma,ale Martina ji to tipla,máma volala znova tak to teda už vzala a když ji máma řekla ať okamžitě přijde dom že její táta je mrtvej,protože spáchal sebevraždu (oběsil se) tak Martina začala brečet položila mobil a řekla kámošům jestli ji někdo nehodí dom autem,tak zjistila že udělala chybu. Parta feťáků ji řekla něco v tom smyslu ať na to sere a ať si užívá na pařbě… martina se jenom nechápavě zadívala všem do očí ( oči měla plný slz, a byla uplně rozmazaná) a začala utíkat dom s histerickým brekem. Doma se mamce za všechno omluvila jak byla poslední dobou jiná…
Na pohřbu přišel doktor k Martině s papírkem v ruce a řekl :,,tohle měl váš otec v kapse" a dal ji papírek. Bylo na něm napsáno: MARTINO PROČ JSI TO UDĚLALA? DŘÍV JSI BYLA MOJE MALÁ HOLČIČKA,A TEĎ JE Z TEBE FETNA CO PROPADÁ!?!?!
Martina zvědla obočí a svýma modrýma očima četla,pak se zarazila a přemýšlela…došlo jí že její táta se vlastně zabil kuli ní,už se na ni nemohl vůbec ani podívat.
V tu chvíli byla Martina s nervama uplně v pr…. ! Nevěděla co má dělat dříw aby se změnila.
Když skončil pohřeb přišla k jeho hrobu a zašeptala:,,promin tati,promin,zkusím se dát zase do kupy a být twoe hilčička."
Druhý den ráno když přišla Martina po dlouhé době do školy , si sedla a hodila věci na lavici.
Asi po 2 minutách se odhodlala že přijde za svýma kámoškama se kterýma se bavila dřív. Přišla k nim a řekla:,,ahoj!" všichni se zvedli a šli pryč. Martina to ale nevzdala a šla za nima :,, co je? Já jsem se vám chtěla všem omluvit,zjistila jsem že jsem udělala chybu,a už ji nikdy neudělám! Slibuju." Řekla. Jenomže celá parta dělala že neslyší. Až na vyjímku Radku (její bývalou nej. kamošku) začly se s polu zase normálně bavit jako dřív,nikdo jiný se s Martinou ale už nebavil. Jenomže za necelý měsícse Radka musela odstěhovat do Anglie. Když to Martina slyšela začala brečet a přemýšlela co bude dál.
Nikdo jiný se s ní přece nebavil,jenom Radka!!! A tu už nikdy neuvidí , no … možná jo,ale jenom třeba 3x do roka a to je málo když se s ní nikdo jiný nebaví ne? Přišla dom,zapálila si,napila se, a vzala žiletku. Přiložiíla ji k žílám na ruce. Přemýšlela …. Přemítl se ji celý život před očima. Byla už uplně na dně….
Její mamka přišla z práce,podívala se do schránky a tam dopis pro Martinu,hned ho vzala a běžela za Martinou, ,,kde je?" pomyslela si. Ve svém pokoji nebyla,ale doma už musela být protože tam ležela její školní taška. Šla do koupelny a vidí tam na zemi v rohu Martinu celou od krve - MRTWOU!!!!A na zemi krví nápis-PROMIN!
Její mamka z toho byla uplně v šoku , bylo to její jediný dítě!
Druhý den si četla ten dopis co přišel Martě,bylo tam že se jí celá parta omlouvá a že můžou být zase všichni normální veselá parta….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog??

Je skvělí 27.8% (136)
Je dobrý 18.8% (92)
Ujde to 15.3% (75)
Mohl být lepší 17.4% (85)
Nelíbí se mi je strašný 20.7% (101)

Komentáře

1 Kailí Kailí | Web | 20. března 2008 v 11:30 | Reagovat

Plosimtě hlásni pro mě....podrobnosti na mim blogu...díy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama