Vznik medvídka Me to you

21. března 2008 v 17:30 | Lucka |  Vznik Me to you
V malé vesničce mělo jednoho dne dojít k demolici malého rodinného domku. Všechny nepotřebné věci byly vyneseny před domek a naházeny na jednu hromadu. Zřejmějen nedopatřením se do této hromady dostal i malý hnědý medvídek. Obklopený vším harampádím zůstal zde nikým nepovšimnut mnoho týdnů. Tehdejší zima byla velmi chladná. Stále jen sněžilo,rybníky iříčky zamrzaly a lidé raději zůstávali doma v teple. Malý
medvídek byl zaklíněn mezi starými matracemi a byla mu veliká zima. Byla mu dokonce tak velká zima,že se jeho hnědý kožíšek změnil na šedivý a jeho hnědýčumáček zmodral. Byl moc smutný. Na celém světěnebyl nikdo ,kdo by jej miloval. Až jednoho dne,když se oteplilo ho objevila malá holčička. Vyprostila jej zpod matrací a takřka si ho zamilovala. Byl tak sladký a něžný. Běžela se s ním domůpochlubit babičce. Babička ho musela na několika místech zašít a přidat malou záplatu. Malá holčička mu začalaříkat tatty teddy-střapatý medvídek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog??

Je skvělí 27.8% (136)
Je dobrý 18.8% (92)
Ujde to 15.3% (75)
Mohl být lepší 17.4% (85)
Nelíbí se mi je strašný 20.7% (101)

Komentáře

1 pussi.K pussi.K | Web | 21. března 2008 v 17:33 | Reagovat

Ahoj máš mocky gud blogís:-) mohla by ses pls mrknout na můj a utrousit tam nějakej koment?? díky moc:-) a sry za reklamu:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama